Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Poslední prázdninovou sobotu rozehraje VINOBRANÍ

Nevíte jak co nejlépe strávit poslední prázdninovou sobotu? Máme pro vás jedinečný tip,
vyrazte na VELKOPAVLOVICKÉ VINOBRANÍ!

To začíná v sobotu už v devět hodin ráno a vězte, nudit se nebudete a dokonce nemusíte ani vařit.
Oběd vám připravíme, stejně jako nekonečné menu super programu. Nabízíme malou ochutnávku…

Což takhle dát si opět, stejně jako v pátek, třeba netradiční hudební "pel-mel"?

V sobotu hned po ránu jsme si pro vás připravili vskutku originální hudební seskupení věnující se dnes tolik populární prvorepublikové hudbě s názvem MELODY GENTLEMEN. To bude vyhrávat celé dopoledne, až do oběda, který si můžete vychutnat, aniž byste opustili brány areálu. Přijměte naše co nejsrdečnější pozvání s přáním dobré chuti na jedinečnou premiérovou GASTRONOMICKOU AKCI * více se o ní dočtete po kliknutí ZDE.

Půl hodiny po poledni vystřídají „hvězdy stříbrného plátna“ děti z Velkých Pavlovic, které tančí ve folklórní souboru při místní mateřské škole SADOVÁČEK. Těšit se tedy můžete na pásmo písní, říkadel, tance a lidové muziky v roztomilém podání naší drobotinky.

I další bod odpoledního hudebního programu se ponese na lidovou notu. V jednu hodinu přijde na řadu delikatesa v podobě nezaměnitelného zvuku harmonik v podání našich nejbližších zahraničních sousedů, senických HELIGONKÁŘŮ.

Od druhé hodiny se plac za sokolovnou promění ve street dance taneční parket. Vystoupí zde totiž vítězové světového šampionátu „World dance masters“ v Poreči, tedy tanečníci skupinových i sólových formací Tanečního studia N.C.O.D., mezi kterými se předvede pěkná řádka dětí právě i z Velkých Pavlovic.

Tak už jsme tu měli folklór, modernu, první republiku i exotiku ze Slovenska… čím tedy naše meníčko v rámci hesla „dobré s dobrým nepokazíš“ ještě doplnit? Třebas wordl music, navíc okořeněnou špetkou moravské tradiční hudby. Tak tohle hraje jedině TOMÁŠ KOČKO & ORCHESTR s cimbálovou muzikou MORAVA. Vyčkejte půl šesté odpolední a dočkáte se…

Kdo setrvá v příjemném prostředí areálu za sokolovnou až do půl osmé večerní, rozhodně nebude litovat. Svou aparaturu si zde vyladí FLASH BAND, neboli pětičlenná dechová sekce v čele s dívčím vokálním triem pohybující se na rozhraní mnoha hudebních stylů. A protože je tato mladá skupina složena z hudebníků pocházejících z Břeclavska, vězte, že zde uvidíte velmi známé tváře. Hlavně si však vyslechne rozmanitý repertoár zaměřený především na jazz a swing.

 

Neváhejte, VELKOPAVLOVICKÉ VINOBRANÍ určitě navštivte
a také využijte výhodného předplatného!

 

Výhodné předplatné:

Pátek * 100,- Kč/1 osoba
Sobota * 150,- Kč/1 osoba
Dvoudenní * 200,- Kč/1 osoba

PŘEDPRODEJ na Turistickém informačním centru Velké Pavlovice - kontakt ZDE.
Ukončení předprodeje - pátek 28. srpna 2015 ve 12.00 hodin.

Na místě:

Pátek * 150,- Kč/1 osoba
Sobota * 200,- Kč/1 osoba
Dvoudenní * 300,- Kč/1 osoba

DĚTI DO 15 LET ZDARMA!

 

Již nyní na VELKOPAVLOVICKÉM VINOBRANÍ roku 2015 vítejte! Těšíme se na vás!

 

Karolína Bártová


 

Podrobný program celých slavností
VELKOPAVLOVICKÉHO VINOBRANÍ 2015
* najdete po kliknutí ZDE

 

Foto © 2014 Marek Musil

 

 


25-08-2015-BK