Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Poslední badmintonový turnaj sezóny odehrán

V sobotu 31. května se ve velkopavlovické tělocvičně konal poslední badmintonový turnaj sezóny, a to finále sledu dětských turnajů BABOLAT KIDS TOUR 2014. Turnaje se mohlo účastnit jen prvních 8 hráčů v dané kategorii. Z našich si právo účasti vybojovali – Martin Huslík, Anička Drápalová, Eliška Konečná a Jakub Herzán. Na turnaji bylo 40 dětí z Břeclavi, Hustopeč, Klimkovic, Ostravy, Olomouce, Brna a samozřejmě i od nás.

Máme radost, že po prvním roce tréninku se naše velkopavlovické naděje ani ve velké konkurenci neztratily a dokázaly zabojovat. Na medaile zatím nedosáhly, ale jejich herní projev naznačil příjemné zlepšení. Hráči si svoje chyby dokázali uvědomit a vědí, co mají zlepšit.

Tímto turnajem skončily soutěže v sezóně 2013/2014. Před sebou máme prázdniny, které využijeme ke zlepšení fyzické kondice a celkové obratnosti našich hráčů. Na prázdniny se nám podařilo zajistit soustředění, které proběhne ve dvou turnusech a to od 13. do 17. srpna a od 20. do 24. srpna 2014. Příjemným bonusem pro účastníky soustředění bude přítomnost reprezentačního trenéra Tomasze Mendreka a profesionálního trenéra Tomáše Vovsa.

Touto cestou chceme také poděkovat řediteli školy za vstřícnost a pomoc při zajištění tréninků a turnajů, které probíhaly ve školní tělocvičně.

 

Již nyní se těšíme na sezónu 2014/2015, kdy bychom chtěli zúročovat naši trenérskou práci.


Karel Reichman a Jiří Huslík

Vice informaci na www.babolatkidstour.cz

 

 

04-06-2014 PV