Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Pololetní zkoušky v ZUŠ zdárně za námi

Celý minulý týden od pondělí až do pátku bděla „Múza hudby“ v sále ZUŠ nad všemi žáky, kteří skládali pololetní zkoušky ze sólového zpěvu a ze hry na zobcové flétny, bicí nástroje, klavír, elektrické klávesy, akordeony, housle, kytary, trubky, baskřídlovky, klarinety a saxofony.

V porotě, která hodnotila výkony mladých muzikantů, se během týdne vystřídali všichni pedagogové ZUŠ: zpěvačka Bára Grůzová, klavíristky Eliška Vomáčková, Liselotta Stehlíková a Milena Karberová, akordeonista Robert Zeman, trumpetisté MgA. Zbyněk Bílek a Mgr. Jan Míchal, trombonista BcA. Jakub Kostrhun, klarinetista Marek Bureš, houslista Martin Čech a cimbalista BcA. Michal Grombiřík.

Jak je vidět z přiložených fotografií, na zkouškách vládla příznivá pracovní atmosféra.

Ředitelka ZUŠ Milena Karberová děkuje všem svým skvělým  pedagogům za svědomitou přípravu žáků ke zkouškám, žákům za pěkné výkony a rodičům za podporu dětí ve studiu hudby a přeje všem zasloužené a krásné pololetní a jarní prázdniny!

ZUŠ * Pololetní zkoušky 2018

Text: Milena Karberová, ředitelka Základní umělecké školy Velké Pavlovice / Foto: Milena Karberová / 31.1.2018