Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Pololetní vysvědčení ve víru diskotéky

Ve čtvrtek 28. ledna 2010 se na naší základní škole předávalo pololetní vysvědčení. A věřte nebo ne, bylo veselo. Ve velké tělocvičně totiž probíhala diskotéka, kterou si jak pro I. i II. stupeň připravili naši „deváťáci“. Původně to měla být vánoční diskotéka, ta se ale kvůli velké nemocnosti musela před Vánoci zrušit. Zábavný program si deváťáci připravovali docela dlouhou dobu a dali si na něm vskutku záležet.

Tématem diskotéky byly „Vývojové etapy života člověka“.  V několika vstupech mezi tancováním sehráli kluci a holky postupně scénky, ve kterých  vtipnou formou ztvárnili okamžik počátku našeho života, období předškolního věku dítěte, pubertu s první láskou, svatební den, a také období stáří a smrti. Kromě scének proběhla také soutěž v přebalování miminek, párovém tancování s míčkem a nechyběl i sólový výstup ve zpěvu.

Příjemnou tečkou nakonec bylo taneční vystoupení všech kluků a holek z „devítek“ na známou písničku „Makarena“. Celou diskotéku provázela dvojice šikovných moderátorů – Bára Grůzová a Ondra Pilarčík. Aparaturu nám zapůjčil pan Antonín Schäffer, za což mu moc děkujeme.

 

Fotogalerii ze ŠKOLNÍ DISKOTÉKY
otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto: Archiv ZŠ Velké Pavlovice

 

02-02-2010-BK