Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Policisté hledají řidiče osobního automobilu Hyundai Atos zelené barvy

Na dlouhou dobu zaměstnala břeclavské dopravní policisty v úterý dne 28. dubna 2020 odpoledne mezi Velkým Pavlovicemi a Němčičkami dopravní nehoda šesti vozidel. 

Asi třicetiletý řidič osobního automobilu Hyundai Atos zelené barvy při předjížděcím manévru malotraktoru vytlačil protijedoucí stříbrný Nissan na krajnici.

Tam jeho řidič dostal smyk a při návratu zpět na vozovku se srazil s motorkářem. Ten byl s otevřenou zlomeninou dolní končetiny převezen do nemocnice. Následně došlo k poškození bílého osobního automobilu Hyundai a dodávky Renault.

Pravděpodobný viník nehody s vozidlem Hyundai zastavil, aby následně stejně jako šofér malotraktoru, z místa, aniž by poskytnul pomoc a součinnost, odjel. Policisté vyšetřující havárii hledají vedle případných svědků především jejího viníka. Tím je podle zatímních zjištění asi třicetiletý muž, který řídil osobní automobil Hyundai Atos zelené barvy. Důležité svědectví by mohl poskytnout také řidič předjížděného malotraktoru.

Svědci nehody mohou své poznatky předat policistům na telefonních číslech 974 632 260 nebo 974 632 252, případně na tísňové lince 158. Policie děkuje za spolupráci.

Fotografie z nehody * najdete po kliknutí ZDE

Text: por. Bohumil Malášek / Zdroj: Policie České republiky / 29.4.2020