Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Pojede se AGROTEC RALLY, čekají nás uzavírky komunikací

Ve dnech 22. a 23. června se v okolí Hustopečí koná VIII. AGROTEC PETRONAS SYNTIUM RALLY 2012. Je zařazena s koeficentem 5 do Evropského poháru v rally (zóna střed), do Mezinárodního mistrovství České republiky v rally a do Českého poháru v rally.

Pro návštěvníky i obyvatele to znamená nutnost připravit se na uzavírky komunikací. V letošním ročníku situaci navíc komplikuje i dlouhodobá uzavírka komunikace od Velkých Pavlovic přes Bořetice až do Kobylí. V době konání rally se do obcí Bořetice, Vrbice, či Kobylí  dostanete pouze  po velké objížďce přes Velké Bílovice, Čejkovice, Čejč, Terezín.

V pátek 22. června 2012 dojde i k uzávěře komunikace Němčičky – Bořetice od konce obce Němčičky. Obec Bořetice tak bude pro diváky přístupná pouze velkou objížďkou přes Čejkovice, Čejč, Kobylí a Vrbici. Obec Němčičky bude pro diváky přístupná od Velkých Pavlovic.

V sobotu 23. června 2012 bude od 11.00 - 20.00 hod. uzavřena komunikace Velké Pavlovice – Němčičky – Bořetice již z Velkých Pavlovic. Obec Bořetice bude pro diváky přístupná stejně jako v pátek. Obec Němčičky bude pro diváky omezeně přístupná z Bořetic.

Doporučujeme tuto lokalitu ve výše uvedené době nenavštěvovat z důvodu údržby vinic, sadů či jiných polností.

Na trati budou umístěni pořadatelé, kteří budou průběh rychlostní zkoušky zabezpečovat. Upozorňujeme, že rychlostní zkouška nesmí být chodci, cyklisty ani vozidly žádným způsobem křížena.

 

Více o organizaci a uzavírkách ZDE

 

Rychlostní zkouška 2.4 v pátek 22. června

 

Rychlostní zkouška 9.11 v sobotu 23. června

 

18-06-2012 PV