Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Pojďte soutěžit s Českým rozhlasem Brno!

Městská knihovna Velké Pavlovice se pro letošní březen, který je již tradičně Měsícem čtenářů, počtvrté zapojily do soutěže vyhlášené Českým rozhlasem Brno. Soutěž má název Řekni mi, co čteš.

Úkolem posluchačů v soutěži bude poznat podle krátké čtené ukázky, o jaké literární dílo a kterého autora se jedná. V letošním roce budou v soutěži využity ukázky z tzv. „knížek do ucha“, tedy z nahrávek, které namluvili nebo načetli známí čeští herci.

Pro výherce je připravena řada pěkných cen – knihy, CD A DVD i speciální ceny navíc. Pokud máte zájem si změřit své literární znalosti, můžete začít již v pondělí, 17. března. Bližší informace můžete najít na letáčcích v Městské knihovně nebo na webové adrese http://www.brno.rozhlas.cz/ , na této adrese také každý den najdete soutěžní ukázky.

Český rozhlas Brno vysílá pro Jižní Moravu na FM 106,5, ukázky budou vysílány během dne, odpovědi je nutno poslat každý den do 14.00 hodin formou SMS ve tvaru BO REKNI NAZEVKNIHY VAŠEJMENO MĚSTO.
Odpovědi můžete poslat také mailem na adresu souteze@bo.rozhlas.cz, a to vždy do 24.00 hodin. Vylosování vítězů proběhne vždy v pořadu Randez-vous.

V letošním roce potrvá soutěž od 17. do 28. března.

Knihovnice městské knihovny doufá, že soutěž přinese posluchačům Českého rozhlasu Brno i velkopavlovickým čtenářům hodně krásných literárních zážitků a těší se, že do Velkých Pavlovic připutuje mnoho krásných cen.

Mgr. Dana Růžičková, knihovnice


 

Český rozhlas Brno * Jižní Morava * FM 106,5
www.brno.rozhlas.cz

 

 

 

 

14-03-2014-BK