Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Pojď tvořit s námi do dílny FabLab Brno!

Gymnázium Velké Pavlovice se stalo součástí programu kamionu FabLab University. V termínu od 17. do 21. října 2022 bude stát kamion ve Velkých Pavlovicích a to na náměstí 9. května před radnicí. 

Velmi potěšitelné je, že je tento projekt přístupný nejen pro studenty, ale také pro širokou veřejnost - denně od 14:00 do 17:00 hodin! Neváhejte tedy a využijte této mimořádné možnosti!

Co je to FabLab?

"FabLab University je návěs, který se po zaparkování promění v dílnu plnou moderních výrobních strojů. Žákům základních a středních škol nabízí praktické vzdělání v oblasti digitálních výrobních technologií. Dává nejen možnost dozvědět se aktuální informace o moderní výrobě a prototypování, ale také si všechny stroje vyzkoušet a něco si na nich vyrobit. Koncept vychází z populární sdílené dílny FabLab Brno, kde již programy pro školy a veřejnost úspěšně probíhají. A protože je o exkurze a školení velký zájem, rozhodli jsme se vyjet rovnou k vám."

Program:

8:00 - 13:30 hodin * probíhá program pro skupiny žáků Gymnázia Velké Pavlovice
14:00 - 17:00 hodin * JE OTEŘENO PRO ŠIROKOU VEŘEJNOST!!!

Přijďte se podívat a poučit, jak fungují nové technologie!

Více na * https://www.fablabexperience.cz/

Zdroj: Gymnázium Velké Pavlovice / 17.10.2022