Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Pohár starosty města v kopané vybojovaly třídy 3.B a 5.B

Poslední lednový den bývá ve škole obvykle spojován s napjatým očekáváním pololetního vysvědčení. Na letošní 31. leden se děti prvního stupně ZŠ Velké Pavlovice těšily více než jindy. Důvodem byl každoroční fotbalový turnaj O pohár starosty města, jehož konání připadlo právě na tento den.

Každé z družstev v obou kategoriích, starší i mladší, do posledních chvil doufalo ve vlastní vítězství a zisk poháru. Některé naděje postupně pohasínaly, jiné sílily. Nakonec se z vítězství v mladší kategorii těšili borci ze 3.B, na druhém místě skončila 3.A a třetí místo obsadila třída 2.A.

Do starší kategorie se letos věkově posunuli loňští vítězové mladší kategorie, třída 4.A, která se v souboji se staršími soupeři musela tentokrát spokojit se třetím místem. Nejlepšími v kategorii B se stal tým 5.B a druhé místo vybojovali hráči 5.A.

Vítězové si zaslouženě odnesli pohár s odměnou, ale ani ostatní účastníci neodešli domů s prázdnou. I na ně po zápase čekala drobná sladkost.

Mgr. Miroslava Kosíková

 

Vítězné týmy fotbalového turnaje O POHÁR STAROSTY MĚSTA 2013

 

Třída 3.B - vítěz mladší kategorie

 

 

Třída 5.B - vítěz starší kategorie

 

Foto © 2013 Archiv ZŠ Velké Pavlovice

 

 

01-02-2013-BK