Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Pohádkové koledování malých muzikantů

Co by to byly za Vánoce bez koled, muzicírování a pohádek? Určitě by ztratily své neopakovatelné tajemné kouzlo... Proto je velmi potřebné vánoční koledy uchovávat v živé podobě a těšit jimi své okolí. Přesně v totožném duchu se nesou pravidelné vánoční besídky, které rok co rok pořádají jednotlivé třídy ZUŠ Velké Pavlovice pod vedením svých učitelů hudby. Poslední z nich se uskutečnila právě včera , ve čtvrtek 16. prosince 2010, kdy vystoupil s flétničkami a klavírem přesný tucet malých umělců pod taktovkou MgA. Zbyňka Bílka.

Děti zahrály pozornému obecenstvu, složenému především s rodinných příslušníků a kamarádů, řadu nádherných českých i světových koled a nechyběly ani známé pohádkové melodie. Nakonec příjemného adventního podvečera si děti připravily nečekané překvapení – společně zazpívanou koledu Nesem vám noviny, kterou si s dětmi zanotoval i pan učitel a také vánočně naladění posluchači.

 

Malí muzikanti i učitelé ze ZUŠ Velké Pavlovice přejí všem radostné vánoční svátky!

 

Karolína Bártová

Fotogalerii z Vánoční besídky třídy MgA. Zbyňka Bílka
otevřete kliknutím na obrázek…

 

Foto © 2010 Karolína Bártová

 

17-12-2010-BK