Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Pohádkové dopoledne pro děti z mateřinky

Pozvání Městské knihovny Velké Pavlovice ke krátké návštěvě a k poslechu pohádek z gramofonové desky přijaly v pátek, 22. října, děti z velkopavlovické mateřské školy se svými učitelkami. Protože se dětem líbily pohádky, které v knihovně poslouchaly na jaře letošního roku, chtěla jim knihovnice tento zážitek za podpory paní učitelek znovu připravit.

Měli jsme velkou radost, že do knihovny postupně přišly všechny 4 třídy dětí a že krásně vydržely poslechnout si celý program, který byl pro ně nachystaný: jedna písnička Vaška Neckáře o koťátkách a pohádka K. J. Erbena O Smolíčkovi, kterou na gramofonové desce čte skvělý Karel Höger.

Děti z mateřské školky v knihovně rádi přivítáme znovu, kdykoliv to jejich vycházkový program dovolí. Společně se Střediskem volného času Velké Pavlovice jim jako nejbližší aktivitu knihovna nabídne v pátek, 10. prosince 2010, Výtvarnou dílničku vánočních přání.

 

Fotogalerii z pohádkového dopoledne s gramofonem otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2010 Karolína Bártová

 

25-10-2010-BK