Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Podzimní soutěž městské knihovny

Městská knihovna Velké Pavlovice vyhlašuje pro své dětské i dospělejší čtenáře soutěž

 

O nejlepšího účastníka akce
Čtení pomáhá

 

 

Cílem soutěže je podpořit charitativní akci pro pomoc postiženým dětem, která se jmenuje Čtení pomáhá a o které jsme podrobně informovali své čtenáře v červnovém čísle zpravodaje. Podrobné informace jsou uvedeny na www.ctenipomaha.cz nebo je malí i větší čtenáři mohou získat v městské knihovně.

Soutěž bude probíhat od 1. září do 15. října 2011, vítězka nebo vítěz soutěže budou vyhlášení v Týdnu knihoven v říjnu letošního roku. Tak jako celý projekt, soutěž je vyhlášena pro 3 kategorie: žáci 1. – 5. třídy, žáci 6. – 9. třídy a studenti středních škol starší 15 let.

Vítězi soutěže se stanou čtenáři, kteří prokáží co největší počet získaných kreditů, které jsou přidělovány za přečtení každé z předepsaných knih ke dni ukončení soutěže, tedy do 15. října 2011, přičemž nezáleží na tom, kdy se čtenář do projektu přihlásil. Začít tedy mohou děti a studenti již nyní.

Nejmenší čtenáři budou asi potřebovat pomoc rodičů při přihlašování do projektu podle pokynů uvedených na webových stránkách Čtení pomáhá.

Přihlášky do soutěže mohou děti i studenti podávat v Městské knihovně Velké Pavlovice od 1. září 2011 do 15. října 2011

 

Přihláška do soutěže ke stažení ZDE

 

08-09-2011 PV