Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

PODZIMNÍ ŠLAPKA 2011 zve k netradičnímu programu

Milí příznivci turistiky, cykloturistiky, in-line bruslení, vycházek s kočárky a pěších výšlapů do přírody! Rok se s rokem sešel a opět nám končí další turistická sezóna. Musíme se pochlubit, že velmi úspěšná, turistů k nám zavítala nekonečná řádka, ze všech koutů naší země i ze zahraničí. Pro ty nejskalnější a nejodolnější, které ani mnohdy ne příliš příjemné listopadové počasí nezaskočí, je tu připravena již tradiční a doufáme, že i oblíbená PODZIMNÍ ŠLAPKA aneb UZAVŘENÍ TURISTICKÉ SEZÓNY 2011. Uskuteční se v den státního svátku, ve čtvrtek 17. listopadu 2011.

Pro letošek bude tak trošku netradiční, avšak již nyní slibujeme, že nebude chybět ani svařené víno, ani možnost projet se na kole po kvalitních cyklostezkách, pochutnání si na teplém voňavém gulášku či výstup na rozhlednu Slunečná.

Originalita letošního ročníku bude spočívat v „otevírání mnohého nového“. V první řadě nově zrekonstruované budovy mateřské školy, dále pak opravených a nově zpřístupněných historických vinných sklepů pod budovou Vinia, a.s. a nakonec také exkurze do nové moderní výrobní budovy Šlechtitelské stanice vinařské manželů Poliakových.

Podrobnosti o celé akci, na kterou všechny velmi srdečně zveme, naleznete po kliknutí ZDE.

 

 

Neváhejte a uzavřete s námi letošní krásnou a úspěšnou turistickou sezónu.
Těšíme se na Vaši hojnou účast!

 

 

Foto © František Kobsa

 

02-11-2011-BK