Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Podzimní setkání velkopavlovických a senických seniorů. Popřáli jubilantům a bavili se

Středeční odpoledne dne 16. listopadu 2016 patřilo ve Velkých Pavlovicích seniorům. Velkopavlovické babičky a dědečkové se sešli se svými senickými přáteli ve zdejší sokolovně, ta doslova praskala ve švech. 

Členové místního velmi aktivního Klubu důchodců, z.s. zde pořádali každoroční výroční schůzi, na kterou jsou vždy zváni i představitelé pořadatelského města. Tentokrát se dostavil a byl srdečně přivítán místostarosta Petr Hasil.

Ten společně s předními zástupci Klubu důchodců popřál ke kulatým či půlkulatým narozeninám letošním jubilantům. Byli mezi mini sedmdesátníci, pětasedmdesátníci i starší. Ve stínu nádherných kytic byly na tvářích oslavenců zřejmé slzičky štěstí.

Po dojemných gratulacích nastalo oficiální přivítání seniorů ze Senice, kteří se před samotným příjezdem do sokolovny prošli vycházkou po našem městě. Zavítali do kostela Nanebevzetí Panny Marie, naší nejstarší historické památky, a pak se podívali naopak do nejmodernější uličky našeho města, k pestrobarevným Opilým sklepům.

Příjemné setkání nesoucí se v pohodové uvolněné atmosféře se velmi vydařilo. Velkopavlovičtí hostitelé i seničtí hosté se rozešli v bujaré náladě a navzdory pokročilé noční hodině se loučili jen neradi. Do dalšího setkání však není daleko, slíbili si jej už 8.prosince, kdy se sejdou na Mikulášské merendě ve slovenské Senici.

Text: Karolína Bártová / Foto: Oldřich Otáhal / 18.11.2016 

Klub důchodců - Podzimní výroční schůze Klubu důchodů, z.s. za účasti hostů ze Senice