Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Podnikatelé zbystřete. Připravuje se informační systém

Město Velké Pavlovice shromažďuje podklady pro instalaci jednotného informačního systému - směrovek k sídlům a objektům podnikatelských subjektů. Zájemci, kteří mají zájem o zveřejnění na uličním informačním systému mohou kontaktovat místostarostu města na email hasil@velke-pavlovice.cz do 30. září. Do přílohy emailu stáhněte mapu, do které zaškrtněte požadovaná místa umístění směrovek a uveďte zda požadujete jednostrannou nebo oboustrannou variantu směrovky. Případné dotazy zodpovím od 16.září na tel.č.777736410. Mapa ke stažení ZDE.

Předpokládaný příspěvek na jednu směrovku(může být i oboustranná) je přibližně 2000,-Kč. Dále bude vybírán poplatek na údržbu a to 100,-Kč až 200Kč /směrovka/rok. Přesná výše příspěvku bude určena dle kalkulace, která bude vyhotovena po shromáždění všech podkladů.

Pokud bude jednotný informační systém zrealizován, budou majitelé ostatních (různorodých) směrovek k sídlům a objektům podnikatelských subjektů vyzváni k odstranění. (Netýká se reklamních zařízení povolených dle platných právních předpisů stavebním úřadem).


Petr Hasil
místostarosta města Velké Pavlovice


08-09-2015 PV