Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Poděkování za opravu hřiště

Do e-mailové schránky nám v těchto dnech přišlo milé poděkování a také pochvala zaměstnancům služeb města za provedené opravy na hřišti na ulici Trávníky. 

Chtěla bych poděkovat p. Hasilovi za vyslyšení a rychlou reakci na prosbu opravy hřiště u cukrárny. Veliké děkuji a pochvalu si ale především zaslouží chlapi z technických služeb města, kteří si úžasně poradili s tímto úkolem a jejichž rychlost a realizace opravy byla přímo ohromující. Hřiště bylo v dezolátním stavu, spíš už více nebezpečné než k užitku. Uhnilé původní dřevěné pískoviště vytáhli, nahradili úplně novým a navíc přidali spoustu písku. Na již několikrát vyvrácenou houpačku vymysleli železnou konstrukci, kterou snad už nic jen tak lehce neskolí. 

Ještě by to drobné opravy chtělo, ale už teď je hřiště bezpečnější a naše děti si tam můžou hrát s ještě větší radostí než dřív.

Jen tak dál! Naše hřiště po revitalizaci přímo volají. A rodiče, nejvíce však děti, tuto snahu o obnovu jistojistě ocení.

Jitka Šindelková

Město Velké Pavlovice * Největší radost z opraveného hřiště mají děti

Text a foto: Jitka Šindelková / 15.6.2022