Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Poděkování všem návštěvníkům vernisáže

Záhorské osvětové středisko v Senici i Městská knihovna Velké Pavlovice ze srdce děkují všem velkopavlovickým i senickým návštěvníkům, kteří ve čtvrtek 19. října přišli na vernisáž výstavy fotografií a kteří se společně s účinkujícími postarali o vynikající atmosféru vernisáže.

Vystavené fotografie vznikly letos v létě na plenéru ve vesničce Rozbehy v Karpatech. Čtrnáct fotografek a fotografů vystavuje své práce na společné téma zadané lektorkou, a to téma zní „subjektivní portrét“.

Ti, kteří připravili kulturní vystoupení a program vernisáže, se postarali o skvělou náladu, zajímavé informace, úsměvy na tvářích návštěvníků.

Vděčíme za to především úžasné muzice hudební skupiny V hnízdě rej z Kobylí a vystoupení odborné lektorky, známé profesionální fotografky a pedagožky ArtD. Petry Cepkové z Bratislavy.

Akce plenéru byla hrazena z dotace poskytnuté Trnavským samosprávným krajem, z projektu Záhorského osvětového střediska Senica, kterému fotografové vděčí za nevšední možnosti vzdělávání. Organizátoři výstavy pak vděčí fotografům za vynikající snímky, které krásně odrážejí osobnost a individualitu každého z tvůrců, kteří museli prokázat opravdový talent, aby každý po svém uložený úkol zvládli. Z moravské strany se na výstavě představují Ludmila Podešvová, Jana Vondrová, Oldřich Hradský, Ivan Podešva, všichni z Velkých Pavlovic, a Lukáš Růžička z Mikulova.

Výstava bude otevřena do 30. listopadu, vždy v pracovních hodinách Městského úřadu Velké Pavlovice. Případné zájemce o zhlédnutí v jiném čase prosíme, aby se obrátili na městskou knihovnu, tel. 519 428 149 nebo 774 364 014.

Vernisáž výstavy „Plenér Rozbehy 2017"

Text: Dana Růžičková, knihovnice / Foto: oldřich Otáhal / 23.10.2017