Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Počítám se vším..., s tímto jsem nepočítal

Znáte to..., vždy ve střehu. Nemyslím si, že by měl být místostarosta z Velkých Pavlovic terčem nějakých investigativních novinářů. Potom ještě existují různé pořady, něco jako skrytá kamera apod. Anebo?

Možná nějaké hnutí mladých lidí, kteří čekají na reakci a potom vše zveřejní na nějakém zeleném a možná ještě zelenějším webu. Všechny tyto myšlenky se mně prohnaly včera hlavou.

Chápete, když přijde někdo do kanceláře místostarosty s tím, že chce něco uklidit a zase jít dál..., že chce třeba vyčistit někde obecní záhonek a zase jít dál..., to je prostě podezřelé. Povídám jim: „Vy jste z nějakého Brontosaura nebo nějací aktivisti?“ Prej, že ne, že jen prochází a tak se zastavili, zda není něco třeba. Po krátkém rozhovoru jsem jim předal pár pytlů na odpadky, reflexní pásky na ruku, reklamní vývrtky a vybavil jsem je mapkou s trasou, kde je pravděpodobné, že odpadky budou.

Když „s díky“ odcházeli (děkovali jsme si tak nějak navzájem), tak chtěli ještě udělat společnou fotku..., no říkám si, tak to je jasné, to budu někde viset. Uvidíme..., v každém případě mě mrzí, že jsem k těm vývrtkám nepřidal alespoň láhev vína..., já jsem jim fakt nevěřil.

Město Velké Pavlovice * Nezištná pomoc. Ano, to ještě existuje! Děkujeme!

Text: Petr Hasil, místostarosta města Velké Pavlovice / Foto: Petr Hasil / 12.8.2021