Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Počasí přeje připraveným. Májové putování Modrými Horami již zítra

I když to současná předpověď počasí ještě nezaznamenala, na jižní Moravě je hezky stále! Přijeďte se přesvědčit tuto sobotu 17. května na Velkopavlovicko, kde je pro vás připraven další díl seriálu Krajem vína – Májové putování okolím Modrých Hor.

Trasy pro cyklisty i pěší jsou vyznačené, vinaři už připravují vzorky vína k degustaci a pro vás, kteří dorazíte až do cíle výletu – na košt vín v Němčičkách, bude připraveno překvapení v podobě výher! Při závěrečném slosování cyklopasů s razítky můžete kromě tradičních vín a cyklodoplňků vyhrát i pobytové balíčky na vinařských stezkách – například v penzionu vinařství Nosreti v Zaječí, na Jáňově dvoře v Novém Přerově či v penzionu Arnika.

Od 13.00 hod. se v kulturním domě v Nemčičkách koná Košt vín.  Součástí programu bude prezentace vybraných vín z největší mezinárodní soutěže rosé vín JAROVÍN ROSÉ 2014, dále beseda u cimbálu s cimbálovou muzikou Primáš z Boleradic a od 19.00 hod. přehlídka mužáckých sborů z Modrých Hor. K zakousnutí bude májový flamendr a tradiční němčičské trdelníky pečené na ohni.

A ještě jeden postřeh - neexistuje špatné počasí, jen špatně oblečený cyklista! A právě pro tyto případy bude na startu nabídka slušivých cyklopláštěnek připínatelných na cyklohelmu.

Tak neváhejte a přijeďte. Těšíme se na vás!

 

 

16-05-2014 PV