Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Po roce Vánoce přicházejí…

V neděli 17. prosince se v odpoledních hodinách před velkopavlovickou radnicí konal vánoční jarmark, který moderoval zastupitel Ing. Antonín Schäffer. 

Jarmark byl jako každý rok spjat s programem dětí mateřské školy a žáků základní školy, gymnázia, základní umělecké školy a Presúzního sboru mužáků z Velkých Pavlovic. Program byl ukončen krásnými písněmi kapely Tremolo, která mnohé diváky dokázala roztancovat. 

Přítomné stánky dokázaly vytvořit svým sortimentem příjemnou atmosféru po celé odpoledne, a tak zde návštěvníci setrvávali do večerních hodin, dokud nezačalo projíždět ulicemi města vánočně zdobené hasičské auto. 3. adventní neděli strávili občané města v poklidné pospolitosti. 

Děkujeme všem (moderátorovi, uměleckým vedoucím, ředitelům škol, paním učitelkám a pánům učitelům, vinařům a stánkařům), kteří se na akci podíleli – každý z Vás přispěl k úspěšné adventní akci.

Čas adventu & kulturní život * VÁNOČNÍ JARMARK U RADNICE roku 2023

Text: Mgr. Renata Bláhová, místostarosta města Velké Pavlovice / Foto: Oldřich Otáhal / 18.12.2023