Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Po roce opět na veletrhu středních škol

Ve dnech 2. a 3. října 2019 se v Hodoníně koná 23. ročník „Veletrhu vzdělávací nabídky středních škol“, který je určen zejména pro žáky základních škol a jejich rodiče. Této tradiční akce se účastní zástupci mnoha středních škol, mezi nimiž nechybí i naše gymnázium.

Zájemci z řad žáků základních škol a jejich rodiče se zajímají nejen o možnosti studia na jednotlivých školách, ale mají i možnost shlédnout módní přehlídku a účesovou tvorbu z příbuzných učebních oborů. 

První den veletrhu zastupovaly Gymnázium Velké Pavlovice studentky Anna Drobiličová a Anna Machovská pod vedením PhDr. Stanislava Rubáše. Následující den se veletrhu účastní studenti Lukáš Pejchl a Šárka Macánová. 

Mezi návštěvníky z řad žáků devátých tříd základní školy jednoznačně převažují zájemci o čtyřletý studijní obor. Své dotazy směřovali na možnost spolupráce se zahraničními školami, výuku cizích jazyků, sportovní a mimoškolní aktivity, na možnosti dojíždění, úspěšnost studentů v přijímacím řízení na vysoké školy. 

Naši studenti si v praxi během dvou dnů vyzkouší své komunikační schopnosti a svým vystupováním reprezentují naši školu a město.

Gymnázium Velké Pavlovice se prezentuje
na Veletrhu vzdělávací nabídky středních škol v Hodoníně

216468

Text: PaedDr. Vlastimil Kropáč, ředitel Gymnázia Velké Pavlovice / Foto: Archiv Gymnázia Velké Pavlovice / 2.10.2019