Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Po lítých bojích zůstal pohár Modrých Hor v Modrých Horách

Hráči nad 35 let a nad 90 kilogramů odehráli tento víkend halový fotbalový turnaj v tělocvičně ZŠ Velké Pavlovice. Zajímavé a bojovné zápasy přinesl již 12. ročník turnaje, kterým si bývalí hráči připomínají své spoluhráče, kteří odešli z tohoto světa předčasně. Původně Memoriál Klementa Minaříka byl později přejmenován na turnaj O pohár Modrých Hor.

Letošního ročníku fotbalového turnaje se v sobotu 28. ledna 2017 zúčastnilo 5 týmů: Velké Pavlovice A, Velké Pavlovice B, Brumovice, partnerský Ždírec nad Doubravou a Tým Modrých Hor. Z důvodu dovolených se nakonec omluvily týmy ze Senice a Hovoran.

Každoroční outsider Tým Modrých Hor překvapil a vyhrál tento prestižní turnaj.

Sportovní den byl ve večerních hodinách zakončen společnou večeří ve společenském sále ubytovny TJ Slavoj. Hráči si pochutnali na vynikajícím vepřovém guláši a samozřejmě nechyběla ani degustace vín z Modrých Hor.

Pořadí dle umístění:
1. místo Tým Modrých Hor – 8 bodů
2. místo Velké Pavlovice B – 7 bodů
3. místo Velké Pavlovice A – 6 bodů
4. místo Ždírec nad Doubravou – 4 body
5. místo Brumovice – 3 body

Po turnaji došlo i na individuální ocenění:
Nejlepší hráč - Richard Hicl, Velké Pavlovice B
Nejlepší střelec (5 branek) - Pavel Procházka ml., Velké Pavlovice A
Nejlepší brankář - Zdeněk Wasserbauer, Ždírec n. Doubravou
Objev turnaje - Luděk Kubiš st., Tým Modrých Hor

Celý turnaj odpískali bez sebemenších problémů okresní rozhodčí Josef Nádeníček a Roman Vejvančičký. O statistiky a časomíru se starali Jiří Otřel, Jan Forman a Jan Trsťan. Poděkování patří i členům velkopavlovického Klubu důchodců, kteří pro nejen pro samotné hráče, ale i fanoušky, zajistili bufet s občerstvením. Jmenovitě děkujeme paní Heleně Trsťanové, paní Miluši Otáhalové a panu Josefu Hiclovi. Za fotodokumentaci pak také panu Oldřichu Otáhalovi. 

Text: Ing. Přemysl Pálka * www.modrehory.cz / Foto: Oldřich Otáhal / 30.1.2017

12. ročník turnaje O POHÁR MODRÝCH HOR