Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Pěvecký vánoční koncert ZUŠ

V pátek 16. prosince 2016 vystoupily na malém vánočním koncertě žákyně z pěvecké třídy Základní umělecké školy učitelky, slečny Barbory Grůzové. 

V programu zazněly v podání mladších zpěvaček lidové písně i písničky s vánoční a zimní tématikou od skladatelů J. Uhlíře a Z. Svěráka, M. Kružíkové, S. Chudoby a P. Ebena.

Pěvkyně z vyšších ročníků předvedly náročnější repertoár s písněmi od autora z období baroka H. L. Hasslera, moderní písně Z. Folprechta, J. Saidlové a také všem dobře známé a slavné melodie z muzikálu West Side Story L. Bernsteina.

Publikum sestavené z rodinných příslušníků vystupujících nadšeně tleskalo mladým umělkyním a jako vždy nechybělo předávání květin a poděkování za vzájemnou spolupráci.

Paní učitelka Bára Grůzová byla ještě nedávno sama žákyní ZUŠ, stále ještě rozšiřuje své vzdělání na Janáčkově akademii múzických umění v Brně a přitom se svědomitě a láskyplně věnuje svým žákům a předává jim své dovednosti a vědomosti, v letošním školním roce vyučuje v ZUŠ nejen sólový zpěv, ale i hudební nauku od přípravného až do pátého ročníku.

Paní ředitelce Ekocentra Trkmanka Bc. Zitě Dvořákové děkujeme za krásný koncertní sál i za fotodokumentaci celé akce. Všem přejeme krásné vánoční svátky a mnoho zdraví v novém roce!

Text: Milena Karberová, ředitelka Základní umělecké školy Velké Pavlovice / Foto: Bc. Zita Dvořáková / 20.12.2016

Základní umělecká škola * Pěvecký vánoční koncert