Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Perný týden velkopavlovických hasičů

Velkopavlovičtí hasiči mají za sebou rušný týden s několika výjezdy. V úterý 6. března navečer vyjížděli k požáru travnatého porostu u železniční tratě Velké Pavlovice - Bořetice. Požár o rozloze 30m x 100m likvidovalo několik jednotek.

Ve středu odpoledne byl nahlášen požár nad obcí Němčičky. Zde zasahovali společně s HZS Hustopeče u požáru meze podél silnice. Mez chytla nedbalostí osoby, která u přilehlého pole pálila suchý rostlinný odpad.

V pátek 9. března ráno vyjížděli k požáru odpadu v bývalé vodárně u zkratky na Hustopeče. Hořelo v suterénu budovy.  Požár byl zlikvidován proudem vysokotlaké vody z cisterny JSDH Horní Bojanovice. Na místě byla i jednotka HZS Hustopeče. V druhém podlaží byly nalezeny dvě osoby - obě dvě byly evakuovány.

V neděli 11. března v 17:58 vyjely jednotky PS Hustopeče, SDH Velké Pavlovice k požáru trávy ve Starovičkách. Průzkumem zjištěno, že se jedná o rozlohu cca 20x20m.

 

bojanovice (6).jpg

Foto: Archiv SDH Velké Pavlovice

12-03-2012 PV