Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Pekelné "Putování vinicemi za víny VOC"

O pekelně horké megatropické sobotě s datem 19. června 2021 se mezi vinicemi v trati Nadzahrady ve Velkých Pavlovicích uskutečnil nultý ročník vinařské akce PUTOVÁNÍ VINICEMI ZA VÍNY VOC a to v náhradním termínu, jelikož Covid nám neumožnil ji uspořádat v původním jarním březnovém termínu.

Přes nezprostředkovatelně šílené vedro, které onoho dne v našem městě panovalo, se účastníci (nebo lépe řečeno odvážlivci a dobrodruzi?) určitě dobře zabavili, pokochali krásnými pohledy do okolí Velkých Pavlovic, ochutnali spoustu kvalitních vín a užili si krásný slunečný, i když díky spalujícímu horku velmi náročný, den. Celá akce byla zakončena posezením s cimbálovou muzikou Kyjovsko ve stínu rozhledny Slunečná.

Rádi bychom touto cestou poděkovali všem účastníkům za návštěvu naší akce a podporu pořádajícím vinařstvím, dále pak městu Velké Pavlovice za zapůjčení setů a stánků. A také všem, kteří nám pomohli při přípravě a úklidu.

Budeme se těšit na další ročník, snad již v daném termínu 26. března 2022!

VOC Vinice * Putování vinicemi za víny VOC - nultý ročník 2021

Text: Eva Buchtová, VOC Vinice Velké Pavlovice / Foto: Oldřich Otáhal / 22.6.2021