Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Pekařství Jitky Pláteníkové získalo Certifikát Vilmy Nyklové

V úterý 15. února přijeli do Velkých Pavlovic herci populárního seriálu Ulice TV Nova Jaroslava Obermaierová alias Vilma Nyklová a její kolega Václav Svoboda alias Lumír Nykl. Oba herci navštívili pekařství paní Pláteníkové, aby ohodnotili jeho kvalitu.

Každý měsíc navštíví Jaroslava Obermaierová jedno pekařství a pokud je lepší, nebo alespoň stejně tak dobré, jako pekařství v seriálu Ulice, dostane cenu. Certifikát získá pouze 5 pekařství v ČR ze všech asi dvaceti přihlášených. Velké Pavlovice jsou 4. návštěvou Vilmy Nyklové. Pekařství Jitky Pláteníkové nejen splnilo soutěžní podmínky na webových stránkách Ulice o Certifikát Vilmy Nyklové, ale kvalitou pečiva a bohatým výběrem vysoce předčilo očekávání, a proto mu Jaroslava Obermaierová rovnou udělila Certifikát Vilmy Nyklové.

Obyvatelé Velkých Pavlovic neodolali lákavé nabídce a desítky z nich si přišli pro autogram a společnou fotografii s Jaroslavou Obermaierovou a Václavem Svobodou.

Velké Pavlovice jsou synonymem především pro víno, a tak po návštěvě pekařství Jitky Pláteníkové zamířili hosté na malou degustaci do nedalekého vinařství V&M Zborovský. Václava Svobodu alias Lumíra Nykla zaujal jejich Ryzlink vlašský.


Doufáme, že hosté si od nás odvezli stejně příjemné pocity a vzpomínky,
jako zůstali obyvatelům Velkých Pavlovic po jejich návštěvě.

 

Fotogalerii otevřete po kliknutí  ZDE


Návštěva Jaroslavy Obermaierové a Václava Svobody v reportáži
VIDEOSTUDIA GRÉGR Velké Pavlovice

 

 

15-02-2011 PV