Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Pekař Pešák je NEJLEPŠÍM FACHMANEM Břeclavska

Napsali o nás; Břeclavský deník 24.9.2011 * Velké Pavlovice - Důkazem toho, že poctivé řemeslo u nás nevymřelo, a že stále ve svém okolí můžete narazit na kvalitní řemeslníky se zlatýma ručičkama, je výsledek hlasování o nejlepšího fachmana Břeclavska. Toho se Velkopopovický Kozel společně s Deníkem rozhodl najít a odměnit za jeho poctivou práci a řemeslný kumšt. Nakonec se nám podařilo i díky vašim tipům v břeclavském regionu najít takovýchto fachmanů celou řadu.

Úspěšný pekař JAROSLAV PEŠÁK z Velkých Pavlovic vyhrál pivo na rok zdarma. O vítězi rozhodli svými hlasy naši čtenáři.

 

Motto: "Hnacím motorem je pro nás spokojený zákazník"

 

Úspěšné pekařství Jaroslava Pešáka z Velkých Pavlovic našlo azyl v historické budově pamatující dobu vlády Marie Terezie přesně před dvaceti lety. Jak jeho majitel vzpomíná, začátky nebyly zrovna jednoduché. Se zaměstnanci, z nichž většinu si sám před lety zaučil, však už řadu let tvoří stabilní tým, který se snaží zákazníkům nabídnout pestrý výběr pečiva z těch nejkvalitnějších surovin.

Na panu Pešákovi nás zaujala především snaživost, soutěživost a poctivost, se kterou každý den přistupuje ke své práci a k zákazníkům. To se mu také vyplácí. I proto jej jeden z jeho spokojených klientů, Daniel Beran, do soutěže nominoval. „Myslím si, že si pekařství pana Pešáka vítězství zaslouží. Jsem moc rád, že uspělo,“ usmívá se Beran.

Majitele pekařství jsme se zeptali, jak s odměnou od Velkopopovického Kozla naloží. „Jsem rád, že se nám podařilo uspět. Vítězství je o to cennější, že pochází od našich zákazníků, pro které tady denně jsme. Výhrou, tedy plechovkami piv, odměním i své zaměstnance, kteří mají na vítězství obrovský podíl. Uděláme si takovou malou oslavu. No a využiji také pozvání do pivovaru, s manželkou se tam moc rádi podíváme,“ má radost Pešák.

A jak vidí budoucnost ve své profesi? „Letos slavíme dvacáté výročí založení firmy, o to víc nás úspěch těší. Doufám, že se nám bude dařit i nadále. I nadále se budeme snažit udržet krok s konkurencí a těšit naše zákazníky kvalitními výrobky. To je náš cíl,“ prozrazuje vítěz.

Autor příspěvku: Redakce, Břeclavský deník

 

Pekař Jaroslav Pešák - Fachman Břeclavska

 

Foto: Břeclavský deník

 

26-09-2011-BK