Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

PCX club Česká republika se opět objeví ve Velkých Pavlovicích

Skůtraři z celé České republiky, ze Slovenska, ale i z Rakouska se první zářijový víkend ve dnech 1. - 3. září setkají na akci Putování mezi vinohrady. První ročník akce byl ve Velkých Pavlovicích v areálu Slavoje, druhý ročník u rakvického Šutráku a letošní, 3. ročník, bude ve Strachotíně v ATC FreeStar.

První ročník pomohl Davidovi z Moravského Žižkova k úpravám na jeho vozíčku, druhý ročník jsme zase navštívili malého Garika z Pavlovic a zaplnili jejich ulici motorkami a letošní vyjížďku věnujeme malému Honzíkovi Jakubčíkovi z Velkých Bílovic.

Na sobotní vyjížďku 2. 9. 2017 zve PCX club motorkáře a skůtraře z okolí.

Vyjíždět se bude z autocampu FreeStar kolem 10.00 hodiny v sobotu 2. září 2017 

Sobotní vyjíždku zakončíme právě ve Velkých Bílovicích, kde předáme rodičům malý příspěvek.

HONZÍK JAKUBČÍK se narodil se 2. září 2011, je to teda malej prďola. Po narození sice měl malé problémy, ale vše pak vypadalo v pořádku. Opak byl skutečností. Prošel si spoustou vyšetření, a až po vyšetření sluchu mu zjistili ADHD - oboustranou těžkou nedoslýchavost až hluchotu. Díky tomu má i psychomotorické opoždění, ale až ho uvidíte, sami řeknete že je super.

Pokud mu ho schválí, tak by měl dostat KOCHLEÁRNÍ IMPLANTÁT, protože naslouchátka jsou již pro něj nevyhovující, ale bude ještě muset v Praze projít spoustou vyšetření. Momentálně skoro neslyší, ale po zavedení implantátu by už mohl slyšet nejen zvuk našich motorek. Proto bude náš příspěvek na místě. 

!!! HONZÍKU LETOŠNÍ VYJÍŽDKU JEDEM PRO TEBE !!!

Děkujeme všem sponzorům a kamarádům co přispěly a přispějí na tuto akci.

PCX club Česká republika

Text: za PCX club Libor Harry Klementa / Foto: Archiv Libora Klementy / 21.8.2017