Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Pavel Sedláček své publikum okouzlil

Nebývale vlahý a slunečný podvečer přivítal včera na nádvoří Ekocentra Trkmanka návštěvníky vernisáže výstavy fotografií, jejichž autorem je Pavel Sedláček z Vrbice.

Výstavu zahájil starosta města, Ing. Pavel Procházka, který ocenil výstavu jako významný prvek, který přispívá k obohacení kulturního života města i k aktivnímu využití nových prostor ekocentra. Slavnostní atmosféru významně podpořil žesťový kvartet vedený panem učitelem MgA. Zbyňkem Bílkem z velkopavlovické ZUŠ.

Fotograf Pavel Sedláček žije od dětství na Vrbici, ve své umělecké činnosti se věnuje především sociálním tématům. Na výstavě představuje fotografie plné pohody, rodinného kouzla, vřelých přátelských a příbuzenských vztahů. Mapují život, o kterém si mnozí myslí, že již neexistuje.  Sám o sobě říká, že není fotografem krajiny, ale lidí. O svých fotografiích krásně pohovořil v programu vernisáže, položil důraz na hodnoty vzájemné lásky v rodině a přivedl také všechny přítomné k zamyšlení nad skutečnými hodnotami života, které jako červená nit prostupují všemi vystavenými fotografiemi.

Pokud jste se nemohli vernisáže zúčastnit, nenechte si výstavu ujít a navštivte ji v hezkém prostředí Malého sálu ve dvoře ekocentra kdykoliv do 1. listopadu 2012.

Mgr. Dana Růžičková

Fotogalerie z vernisáže * I. - pro otevření klikněte ZDE

Fotogalerie z vernisáže * II. - pro otevření klikněte ZDE

 

Foto © 2012 Ing. Zdeněk Karber

05-10-2012 PV