Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Oznámení o ukončení provozu pobočky České spořitelny ve Velkých Pavlovicích

Máme nejširší pobočkovou síť v ČR, přesto však nemůžeme být všude. Snažíme se přizpůsobovat našim klientům a mít pobočky tam, kde je nejvíce využijí. 

Chod poboček proto pečlivě sledujeme a podle míry jejich využití je přemísťujeme či zvětšujeme jejich spádovou oblast, případně uzavíráme. V této souvislosti jsme po detailní analýze dospěli k rozhodnutí, že 29. ledna 2021 provoz pobočky ve Velkých Pavlovicích ukončíme. Bankomat zůstane i nadále v provozu.

Klienty budeme o trvalé změně pochopitelně informovat. Čísla účtů, ani nastavení jejich dalších produktů se jim nijak nezmění. Ve Velkých Pavlovicích bude nadále klientům k dispozici 24 hodin denně náš bankomat, který umožňuje kromě výběru hotovosti například zadání jednorázového i trvalého platebního příkazu, zaplacení složenky, dobití kreditu mobilního telefonu, změnu PIN kódu nebo zobrazení limitů karty.

Nabízíme také řadu jiných možností obsluhy účtu - internetové nebo mobilní bankovnictví s nepřetržitým provozem. K dispozici je i bezplatná informační linka Finanční skupiny České spořitelny 800 207 207. Poradenské služby poskytne klientům také kterákoli jiná naše pobočka. Naši bankéři jsou připraveni klienty z Velkých Pavlovic osobně obsloužit v nedaleké pobočce Hustopeče u Brna, která je běžně otevřená každý pracovní den.

Děkujeme za pochopení, Česká spořitelna, a.s.

Zdroj: Česká spořitelna, a.s. / 18.11.2020