Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Ozdobili jsme si prázdniny

Městská knihovna Velké Pavlovice připravila ve svých prostorách výstavu dětských kreseb, kterou si čtenáři i ostatní zájemci mohou prohlédnout jako prázdninové zpestření od pondělí 4. července do konce srpna 2011.

Výstavu tvoří více než 30 obrázků, které do knihovny přinesli, dnes už bývalí, žáčci tříd 1.A a 1.B ze Základní školy Velké Pavlovice, když přišli koncem školního roku na "Pasování prvňáčků na čtenáře". Děti namalovaly nádherné obrázky na téma pohádkových příběhů, které v první třídě stihly samy přečíst.

Městská knihovna pořádá malou letní výtvarnou výstavku již potřetí, aby podpořila prázninovou náladu, potěšila své čtenáře a mohla i další návštěvníky přivítat v době, která nejvíce přeje odpočinku a četbě. Díky spojení městské knihovny a TIC mohou se velkopavlovické děti představit i mnoha desítkám turistů, kteří informační centrum během sezóny navštíví.

 

Výtvarné výstavě kraluje kouzelný obrázek Haničky Bálkové z pohádky O zlé koze.

Kopie - P1030072.JPG

 

01-07-2011 RD