Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Otevřou dveře a ukážou i alchymii

9.1. * Napsali o nás; Břeclavský deník, 9.1.2018 – Za dveře nechají nahlédnout na Gymnáziu ve Velkých Pavlovicích. Den otevřených dveří tam bude již zítra (10.1.2018) od osmi hodin ráno do pěti odpoledne.

„Do dvanácti bude běžná výuka ve všech ročnících gymnázia. Uchazeči o studium a jejich rodiče mohou navštívit třídy ve vyučovacích hodinách,“ stojí na stránkách města. Hodinu po poledni pak začnou ukázky biologických preparátů, kroužku LEGO robotiky či alchymistické dílny.

Pozvánka na DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ
na Gymnáziu Velké Pavlovice

Vážení zájemci o studium, rodiče, absolventi,

zveme vás na Den otevřených dveří Gymnázia Velké Pavlovice, který se koná ve středu 10. ledna 2018 od 8.00 do 17.00 hodin. V tento den budete mít možnost nahlédnout do učeben při vyučování, prohlédnout si moderní prostory specializovaných tříd, zkusit si nanečisto testy z českého jazyka či matematiky, dozvíte se vše o možnostech studia, získáte informace o přijímacím řízení  a spoustu dalších zajímavých informací. Pro uchazeče o studium je připravena poznávací soutěž o ceny.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Program dne:
8.00 - 12.00 hodin
Výuka dle řádného rozvrhu. Uchazeči a jejich rodiče mohou nahlédnout do tříd na výuku žáků nebo si prohlédnout prostory školy.
13.00 - 17.00 hodin
Budou probíhat prezentace vzdělávacích předmětů, testy z českého jazyka či matematiky, pracovní dílny, poznávací soutěž o ceny pro všechny uchazeče. 

AIKIDO
Matematika, informatika
EVVO, projekty, ekologie, Erasmus
Studentský parlament
Jazyk anglický, německý, ruský, francouzský
Legoroboti, astronomický
Dějepis, dějepisná olympiáda, zeměpis
Výtvarná výchova, knihovna
Chemie - laboratorní práce

Text: Aneta Beránková, Břeclavský deník / 9.1.2017