Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Oslava SVĚTOVÉHO DNE DĚTÍ na ekocentru

Stejně jako loni jsme u nás na Ekocentru Trkmanka u příležitosti Světového dne dětí, který se slaví 20. listopadu, uspořádali akci věnovanou dětem. Pro děti všech věkových kategorií jsme nachystali řadu aktivit. Jako tradičně několik oblíbených výtvarných dílniček, které připomněly blížící se Vánoce.

Děti mohly vyrábět vánoční přáníčka nebo ozdoby na stromeček z papíru i z korku. Celé ekocentrum také rozvoněly smrkové a jedlové větvičky, ze kterých ve výtvarné dílně děti vytvořily nádherné svícny na vánoční stůl. Ty nejmenší děti si mohly aspoň vybarvit omalovánku nebo nakreslit obrázek.

Pro zvídálky bylo připraveno několik přírodovědných kvízů. Děti si v nich ověřovaly své znalosti ze života včel, lesních živočichů či vědomosti o stromech. Příznivci cvičení si vyzkoušeli cvičení s hudbou – zumbu, která bývá pravidelně pro děti každou středu. Mnoho dětí i doprovázejících rodičů si prohlédlo právě probíhající výstavu obrazů výtvarnice Vlasty Švejdové.

Celé odpoledne proběhlo v příjemné pohodové atmosféře. Vždy nás na ekocentru potěší, když naši návštěvníci odcházejí s úsměvem a spokojeni s tím, co jsme pro ně připravili.

Zveme všechny na naši následující akci - výstavu Od adventu do Vánoc, která bude probíhat u nás na Ekocentru Trkmanka od 2. prosince 2013.

Lenka Štefková, Ekocentrum Trkmanka Velké Pavlovice


 

Fotogalerii z oslavy SVĚTOVÉHO DNE DĚTÍ na Ekocentru Trkmanka
otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2013 Archiv Ekocentra Trkmanka Velké Pavlovice

 

 

21-11-2013-BK