Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Organizační tým JARNÍ ŠLAPKY připravuje řadu novinek!

V úterý podvečer, dne 15. března 2011, se na radnici města Velké Pavlovice sešel organizační tým II. ročníku akce JARNÍ ŠLAPKA 2011 – otevírání cykloturistické sezóny ve Velkých Pavlovicích. Hlavním bodem schůzky bylo důmyslné a pečlivé naplánování programu a časového harmonogramu celého pohodového odpočinkového dne.

Již nyní můžeme prozradit, že bude letošní Šlapka opět o něco rozmanitější, avšak především, ponese se ve znamení vína. Velkopavlovičtí zahrádkáři otevřou při této příležitosti brány místní sokolovny s netradičně pojatým koštem. Předem se vzorky nebudou bodovat, jak je jinde obvyklý postup, ale návštěvníci si zvolí svého šampiona sami a navíc mohou vyhrát v závěrečném slosování chutnou vinnou cenu.

Sledujte průběžně webové stránky města Velké Pavlovice! Budeme Vás zde informovat o dílčích bodech bohatého programu, novinkách a zajímavostech. Tak tedy neváhejte a začněte si připravovat jízdní kola, in-line brusle, koloběžky, ale i dětské kočárky a nebo také pohodlné boty pro pěší vycházku.

A vězte, v  den konání Jarní Šlapky 2011 si nemusíte lámat hlavu s přípravou sobotního oběda. Místní spolky Vás již nyní zvou na své speciality na plac za sokolovnu. Na chutném meny, v podobě guláše, zabíjačky či opékaných pstruhů, si můžete pochutnat úderem pravého poledne!

Karolína Bártová

Organizační tým JARNÍ ŠLAPKA 2011:

 

Fotogalerii ze schůzky organizačního týmu akce JARNÍ ŠLAPKA 2011
otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2011 Karolína Bártová

 

16-03-2011-BK