Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Opřete se do pedálů, vyrážíme do MODRÝCH HOR!

Nemáte ještě rozhodnuto co s načatou prosluněnou sobotou? Máme pro vás skvělý tip plný sportu, vína, dobrého jídla, poznání a dokonce i s večerní zábavou s písní pod rozhlednou Slunečná. Vydejte se do Velkých Pavlovic na nádvoří Ekocentra Trkmanka, kde se už od deváté hodiny ranní houfně registrují vyznavači cykloturistiky na oblíbenou akci s názvem Krajem vína – Májové putování okolím Modrých Hor. Podrobný program pro celý den až do hluboké noci * naleznete po kliknutí ZDE.

Z bohatého programu vybíráme…

Po cestě je možné zavítat do nekonečné řady vinných sklípků v osmi zúčastněných obcích, ve Velkých Pavlovicích, Bořeticích, Kobylí, Vrbici, Novém Poddvorově, Prušánkách, Velkých Bílovicích a Čejkovicích, kde je navíc připravena exkurze do výrobních prostor bylinkového ráje Sonnentor.

V cíli u Ekocentra Trkmanka ve V. Pavlovicích začne ve dvě hodiny odpoledne folklorní program s degustační soutěží "O nejlepší koláč z Modrých Hor" – více o soutěži po kliknutí ZDE.

Zábava se chystá i na večer. Od osmnácti hodin zazpívají pod velkopavlovickou rozhlednou Slunečná mužácké sbory. A to Presúzní sbor z Velkých Pavlovic, Svodničan z Bořetic, mužáci z Němčiček, mužáci z Kobylí a mužáci z Vrbice. Dalším hostem bude Bartošův soubor. Celým večerem provede moderátorka Českého rozhlasu Brno Petra Eliášová, návštěvníkům zahraje Varmužova cimbálová muzika.

Neváhejte ani vteřinku a zavítejte k nám...
        ...do Kraje vína, Modrých Hor, do Velkých Pavlovic!

Jste srdečně zváni a vítáni!

 

Karolína Bártová


 

Fotogalerii ze zahájení cykloturistické akce KRAJEM VÍNA,
"Májové putování okolím Modrých Hor" otevřete kliknutím na obrázek…

 

Foto © 2015 Oldřich Otáhal

 

 


16-05-2015-BK