Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Opraví vodovody či osvětlení. Velkopavlovické čeká série investic

Napsali o nás; Břeclavský deník 2.5.2015Stavební zásahy v ulicích mají před sebou Velké Pavlovice. Dělníci se pustí do oprav vodovodů, chodníků či veřejného osvětlení. „V květnu začne první etapa rekonstrukce vodovodu v ulici V Sadech, kde následně necháme opravit chodníky a místo připravíme pro opravu veřejného osvětlení," uvedl velkopavlovický starosta Pavel Procházka v městském zpravodaji.

Závěru prací se dočká také vodovod a chodník v ulici Pod Břehy. Vedení města mezitím připravuje stejné opravy také v Nádražní ulici. „Postupné drobné úpravy chodníků se konají i v jiných částech města, jedná se o kratší úseky a ekonomicky méně náročné akce," zmínil starosta Procházka.

Mezi investicemi je také výstavba toalet na autobusovém nádraží. V minulých dnech navíc do rukou velkopavlovických představitelů dorazilo potvrzení o schválené dotaci na vybudování bezbariérového výtahu a toalet na radnici.

Procházka nastínil i další kroky, patří však spíše k dlouhodobějším vizím. Patří mezi ně modernizace náměstí a stavební zásah si zaslouží také budova kina či zázemí základní umělecké školy. „Připravenou máme i podnikatelskou zónu," zmínil starosta.

Autor: Lukáš Ivánek

 

lampasvetla.jpg

Ilustrační foto.Autor: Alena Kaňková


 

04-05-2015 PV