Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Opravené basketbalové koše na místě!

Tomu, pro koho je životním vzorem a ikonou Michael Jordan ;-), dozajista neuniklo, že se do prostor skateparku, nedaleko relaxačního parku u vlakové zastávky a v těsném sousedství workoutového hřiště, vrátily basketbalové koše. 

Ty byly v rámci "generálky" opraveny a dopraveny na místo pracovníky Služeb města Velké Pavlovice, jmenovitě pány Svozilem, Tomeškou a Gajdošíkem. Velmi děkujeme!

Na facebooku města Velké Pavlovice byl vznesen dotaz, zda se na hřiště vrátí rampy. Odpověď pana Jana Havránka, vedoucího Služeb města Velké Pavlovice, zní takto: "Rampy se na hřiště výhledově vrátí, pracuje se na tom! Staré prvky byly z hřiště odstraněny z důvodu katastrofálního stavu, byly již nevyhovující a hrozilo zde reálné nebezpečí úrazu. Nyní je vypracován projekt, který počítá s umělým povrchem, stejně jako např. v sousedních Velkých Bílovicích. Vydržte, rozhodně se máte na co těšit! A sportujte!!!"

Služby města * Skatepark u vlakové zastávky - opravené basketbalové koše

Text: Karolína Bártová / Foto: Mgr. Renata Bláhová / 3.5.2023