Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Opět po roce dostanou občané Velkých Pavlovic pod vánoční stromeček stolní kalendář

Milí občané našeho města, Velkých Pavlovic! 

Právě v těchto dnech probíhá tisk týdenního stolního kalendáře s obrázky z Velkých Pavlovic a jeho nejbližšího okolí. 

Stejně jako v loňském roce jej každá domácnost obdrží jako malý vánoční dárek od městské radnice zdarma. Minulý rok jste si kalendář osobně vyzvedli na Turistickém informačním centru, letos nastává z důvodu zamezení zbytečného potkávání lidí na jednom místě změna. Kalendář bude každému doručen přímo domů.

Pokud by někteří z vás kalendář v předem avizovaném termínu neobdrželi (o termínu roznosu vás budeme včas informovat – předběžně cca v polovině měsíce prosince), mohou si pro něj pak přijít na Turistické informační centrum, které sídlí na ulici Hlavní č. 6/9.

V kalendáři najdete nejen fotografie pěkných míst a zákoutí ve městě, snímky z kulturních, společenských a sportovních akcí, ale také velmi praktické informace o svozu všech druhů odpadů, o zahájení a ukončení výběru poplatků na radnici města, o otevření sběrného dvora, o úklidu města zametací technikou, o změně času, o nejvýznamnějších kulturních akcích a lunární kalendář. Nechybí místo ani dostatek místa na vaše osobní poznámky.

Doufáme, že se Vám bude velkopavlovický kalendář líbit a že vám bude jednak praktickým pomocníkem při osobním plánování, ale také pěknou ozdobou vašeho domova.

Text: Karolína Bártová / 26.11.2020