Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Ondra si vystřílel živého kapra na štědrovečerní večeři!

Čtvrteční odpoledne, dne 20. prosince 2012, bylo na Základní škole ve Velkých Pavlovicích ve znamení Vánočního turnaje ve střelbě ze vzduchovky. Utkalo se družstvo členů střeleckého kroužku při ZŠ a družstvo mladých hasičů. Bojovalo se o krásný pohár pro vítězné družstvo a živého kapra pro vítěze jednotlivců.

Klání zahájil ředitel školy RNDr. Ludvík Hanák. Popřál všem soutěžícím hodně úspěchů. Družstvo mladých hasičů pod vedením pana Petra Adámka bylo velkým favoritem a budilo hned v tréninku výkony některých střelců velký respekt. Ale kluci ze střeleckého kroužku ,,základky“ se nedali a tak pohár zůstal na základní škole.

První místo jednotlivců získal zaslouženě svou přesnou střelbou na terč mladičký Ondra Bank z družstva mladých hasičů. Také druhé místo patřilo mladým hasičům, získal jej Jan Novotný. Třetí v jednotlivcích byl člen střeleckého kroužku ZŠ Tonda Střítecký. Všechny účastníky vánočního turnaje odměnil pan ředitel drobnou sladkostí.

ZŠ Velké Pavlovice

 

Fotogalerii z Vánočního turnaje ve střelbě ze vzduchovky
otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2012 Archiv ZŠ Velké Pavlovice

 

 

22-12-2012-BK