Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Okrskové kolo v halové kopané, naši hoši vybojovali okres!

Základní škola Velké Pavlovice uspořádala okrskové kolo v halové kopané starších žáků. Zúčastnilo se celkem sedm škol. Úvodní los svedl k sobě do skupiny "A" ZŠ Klobouky a ZŠ Zaječí, Gymnázium Velké Pavlovice a Klobouky, do skupiny "B" potom ZŠ Kobylí, Velké Pavlovice a Nikolčice. Z každé skupiny postupovaly do užšího semifinále dvě školy.

Po zápasech v jednotlivých skupinách ze skupiny "A" se do semifinále probojovala družstva ze ZŠ Klobouky a ZŠ Zaječí a ze skupiny "B" družstva ze ZŠ Kobylí a ZŠ Velké Pavlovice. Tato čtyři družstva sehrála mezi sebou poslední dva zápasy o dvě postupová místa do okresního kola, které proběhne v únoru v Břeclavi.

A které základní školy náš okrsek budou v Břeclavi reprezentovat? Je to ZŠ Zaječí, která vyhrála nad ZŠ Kobylí 4:0 a druhým postupujícím je ZŠ Velké Pavlovice, která postoupila až po penaltovém rozstřelu, ve kterém porazila ZŠ Klobouky. V základním čase byl stav nerozhodný 1:1, kdy žáci z ZŠ Klobouk vstřelili vyrovnávající gól 20 sekund před závěrečným hvizdem. Ani po prodloužení nebylo rozhodnuto a tak došlo na penalty. V těch byli lepší žáci z Velkých Pavlovic.

Ing. Lenka Bukovská


 

Základní škola Velké Pavlovice * www.zs.velke-pavlovice.cz

 

 

24-01-2014-BK