Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Okresní výstava králíků, holubů a drůbeže ...

Základní organizace Českého svazu chovatelů Velké Pavlovice uspořádala ve dnech 31. října a 1.listopadu 2009 Okresní soutěžní výstavu králiků, holubů a drůbeže. Výstavní výbor tvořili: Miroslav Gajdošík - předseda, Antonín Komosný - jednatel, Jaroslava Válkova - pokladní, Vincent Hirčák - hospodář.
Vystaveno bylo 197 králiků 27 plemen a barevných rázů, 310 holubů 45 plemen a barevných rázů a 69 voliér s 10 plemeny vodní drůbeže a se 30 plemeny a barevnými rázy hrabavé drůbeže.
Svá zvířata na soutěž přihlásili chovatelé z okresu Břeclav, Hodonín, Vyškov, Znojmo, Brno - venkov, Opava a samozřejmě slovenští sousedé.
Vítězem v soutěži králiků se stal pan Emil Němeček z Horních Bojanovic s plemenem Velký světlý stříbřitý, v kategorii drůbeže pan Václav Gróf z Velkých Bílovic s plemenem Velsumka zdrobnělá a v holubech opět pan Gróf s plemenem Německý výstavní holub tmavý.
Z Velkých Pavlovic vystavovali tito chovatelé: Vincent Hirčák, Antonín Komosný, Jan Procinger st. a Jan Procinger ml., Bronislav Procinger a Ing. Zdeněk Karber, z nové generace chovarelů vystavovali mladí chovatelé Jakub Procinger a Pavel Krejčiřík.

 

Fotogalerii z Okresní výstavy králíků, holubů a drůbeže
otevřete kliknutím na obrázek ...

 

Foto © 2009 Ing. Zdeněk Karber

02-11-2009