Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Ohlédnutí za školní předvánoční diskotékou

Každoročně se na naší škole, tedy na Gymnáziu ve V. Pavlovicích, v předvánočním období koná diskotéka pro studenty nižšího stupně. Stalo se tradicí, že diskotéku připravují studenti kvarty. Letos připadl tento nelehký úkol naší třídě.

Zodpovědně jsme se zhostili přípravy. Již od konce listopadu jsme sestavovali program, určovali úkoly, sháněli rekvizity, vyráběli kostýmy a chystali výzdobu.

Diskotéka se konala 20. prosince 2011 v prostorách velké tělocvičny, kterou jsme slavnostně vyzdobili. Zahájily ji dívky kvarty tancem, který byl doprovázen hudbou písničky „Sprejer frajer“, a vzápětí naši moderátoři Ondřej Kocourek a Iveta Brdečková pozvali všechny na parket protáhnout si tělo.

Tanec vždy střídaly hry. Ať už to byly balonky, válení sudů, falešný navigátor nebo kvíz, všechny skvěle pobavily diváky. Příjemným překvapením byla hra ploužáků „na živo“ Honzy Míchala (kytara) a Lukáše Melichara (flétna).

Vrcholem programu bylo pásmo nazvané „Televize“. Pásmo začínalo ukázkou z Večerníčku Včelí medvídci, následovaly zprávy s předpovědí počasí. Mezi scénkami nechyběla ani všudypřítomná reklama, připravili jsme si reklamu na prací prášek Perwoll, na šampon a vše uzavírala blondýnka a laptop.

Rozloučili jsme se zpěvem písničky „Úsmev“, kterou jsme my kvarta zazpívali všem našim spolužákům.

 

Jana Kršková, studentka kvarty

 

Fotogalerii ze školní předvánoční diskotéky na gymnáziu
otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto: Archiv Gymnázia Velké Pavlovice

 

16-01-2012-BK