Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Ohlédnutí... Projížďka po regionu Modrých Hor

Ano, vyjíždělo se ve 14. hod od sokolovny Velké Pavlovice, i když začalo pršet (na ten déšť se čekalo). Trasa celé projížďky začala na rozhledně Slunečné, dále se pokračovalo na Vrbici, Kobylí, zpět do Bořetic do Němčiček a do Velkých Pavlovic. Na projížďku po regionu se dostavilo 18 lidí a díky řidiči p. Bukovskému, zahraničnímu ministru republiky Kraví Hora, se podařilo i přes nepřízeň počasí region výborně projet. A nejenom projet, ale také přitom představit jednotlivé viniční trati a ochutnat přímo u nich vína z nich vyrobená - vína VOC Modré hory. Doprovodného slova se velmi kvalitně a zajímavě zhostil Ing. Zdeněk Karber a o vínech VOC - vína originální certifikace -  povídala Pavla Škrabalová.

Tato doprovodná akce k 30 vínům Modrých Hor se setkala s úspěchem, a jak pronesl jeden z účastníků "červená vína jsem vyměnil za bílá, ale byla to chyba, vracím se k nim" je jenom důkazem, že vína z regionu Modrých Hor si zaslouží pozornost. Určitě se k této formě turistiky a propagace vín v regionu vrátíme.

Pavla Škrabalová, za VOC Modré HoryFotogalerii z představení vín VOC Modré hory
otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2015 Radek Nesvadba


02-06-2015 PV