Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Obrázky pro letní náladu

Stejně jako se letos konalo v Městské knihovně Velké Pavlovice již 4. Pasování prvňáčků na čtenáře, tak si již počtvrté můžeme v knihovně prohlédnout výstavu kreseb, které v pátek přinesly děti z 1. třídy velkopavlovické základní školy pro Krále knih. Tedy vlastně pro všechny organizátory, kteří se na zmíněné akci podílejí. A také pro všechny návštěvníky knihovny, své rodiče i prarodiče, své kamarády a spolužáky, pokud se přijdou na dětské obrázky do městské knihovny v průběhu léta podívat.

Zářivé barvy dětských kreseb vždycky rozjasní dokonce i uplakané dešťové dny. Návštěvníci městské knihovny i TIC se mohou přesvědčit, že  pokud jsou výkresy vystaveny, vypadají úplně jinak, než kdyby je děti na konci školního roku strčily do složky a založily někam na dno skříně. Jsou malými uměleckými díly, plnými fantazie, veselých barev a zajímavého dětského vidění světa, který nás obklopuje. Poděkování patří nejenom všem 26 dnes už téměř "druháčkům", ale také jejich třídní učitelce, Mgr. Zborovské.

Dětské kresby budou v Městské knihovně Velké Pavlovice vystaveny do konce července. Prohlédnout si je můžete nejenom ve všední dny vždy až do 19.00 hodin, ale díky otevřenému informačnímu centru také v sobotu od 7.30 do 16.00 hodin.

Mgr. Dana Růžičková, knihovnice


 

Fotogalerii výstavy výtvarných prací žáků 1. třídy ZŠ Velké Pavlovice
otevřete kliknutím na obrázek... 

 

Foto © 2013 Mgr. Dana Růžičková

 

 

25-06-2013-RD