Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

O rybník budou pečovat sportovní rybáři

Velkopavlovický rybník byl v loňském roce odbahněn a zrekonstruován. K hospodaření na zrekonstruovaném rybníku a obnově rybí osádky, včetně další vodní fauny se přihlásili místní spotrovní rybáři, kteří se hodlají  o rybník a čistotu vody starat.

Z toho titulu byla svolána první schůzka, byl zvolen prozatímní výbor, který má za úkol jednat s MěÚ a oficiálně požádat o jeho pronájem. Pro tento účel bude svolána v neděli 27. ledna 2008 v 15.00 hodin ustavující schůze, která by měla péči o tuto nemovitost řádně projednat. Schůze bude v společenské místnosti TJ Slavoje Velké Pavlovice.

Sportovní rybářství bude fungovat jako sportovní klub TJ Slavoje Velké Pavlovice. Nutno ještě uvést, že chov ryb a hospodaření na rybníku bude pouze pro občany města Velké Pavlovice, kteří projeví zájem, budou zaregistrováni jako členové a splní základní členskou povinost, která tkví v zaplacení příslušného ročního poplatku.