Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

O pohár Modrých Hor zápasilo sedm týmů

Dramatické zápasy a boj o každý míč přinesl další ročník mezinárodně obsazeného turnaje konajícího se 31. ledna 2015, kterým si bývalí hráči připomínají své spoluhráče, kteří odešli z tohoto světa předčasně. Původně Memoriál Klementa Minaříka byl později přejmenován na Turnaj O pohár Modrých Hor.

Zlatý pohár v turnaji si zaslouženě odvezlo kvalitní mužstvo z nedalekých Hovoran. Na druhém místě skončil houževnatý tým z modrohorských Němčiček a na třetím partnerské město Senica. Zápasy byly velmi vyrovnané a do posledního hvizdu napínavé. Na čtvrtém nepopulárním bramborovém místě skončil tým Modrých Hor, na pátém pak tým z krásného městečka na Vysočině ze Ždírce n. Doubravou, na šestém domácí Velké Pavlovice a na posledním, tedy sedmém, Brumovice.

Cena fair play – dvojice Švanda Miroslav – Ždírec n. Doubravou a Ivo Kucín - Hovoravy   
Nejlepší brankář turnaje – Ladislav Nezval - Hovorany
Nejlepší hráč turnaje – Josef Miklík  - Brumovice
Nejlepší střelec turnaje – Tomáš Pálka - tým Modrých Hor
Hlavní rozhodčí turnaje O pohár Modrých Hor – Josef Hrubý a Vít Pláteník
Porota - zápis, statistiky, časomíra apod. – Ladislav Trsťan & Jan Forman   

Hlavními pořadateli turnaje bylo Město Velké Pavlovice zastoupené starostou Ing. Pavlem Procházkou & DSO Modré Hory zastoupený Ing. Přemyslem Pálkou. Ceny vítězným družstvům slavnostně předali Přemysl Pálka a Jan Forman.

Večer se sešli všichni účastníci přátelského turnaje O pohár Modrých Hor ve Vinných sklepech Františka Lotrinského na gulášku od pana Koubka, a také mohli ochutnat vynikající vína z produkce místních vinařů.

Ing. Přemysl Pálka


Fotogalerii z turnaje O pohár Modrých Hor otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2015 Oldřich Otáhal

 

02-02-2015 PV