Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

O obrovské tragédii, která se stala dnes brzy ráno ve V. Pavlovicích, už informoval i Břeclavský deník


Při ranním požáru bytu ve Velkých Pavlovicích
zemřela žena a její pes

DNES 15. září 2020 08:35 / AKTUALIZOVÁNO DNES 09:12

Tragické následky měl ranní požár bytu ve Velkých Pavlovicích. Hasiči v něm našli mrtvou ženu a jejího psa. Hlášení o požáru přijali v úterý ve čtvrt na šest ráno. 

„Po příjezdu na místo jsme zjistili, že hoří kuchyň v bytovém domě, uvnitř jsme našli mrtvou ženu a psa, kteří zřejmě nepřežili následky požáru,“ uvedl mluvčí jihomoravských hasičů Jaroslav Mikoška.

Příčiny požáru nyní vyšetřují specialisté. „Co požáru předcházelo nyní vyšetřujeme, až to bude možné i vychladne požářiště pustíme na místo i speciálně vycvičeného psa na hledání akcelerantů požáru. To, zda šedesátiletá žena zemřela na následky požáru nebo z jiných příčin ukáže až pitva. Vše ostatní prověřujeme,“ uvedl mluvčí jihomoravských policistů Bohumil Malášek.

Podle Mikošky se další lidé nezranili. „Oheň jsme uhasili během necelé hodiny, zajistili jsme odvětrávání i odpojení od energií, poškozená je ‚stoupačka‘,“ dodal mluvčí hasičů.

Odkaz na článek v Břeclavském deníku * po kliknutí ZDE

Zdroj: Břeclavský deník / Autor: Dagmar Sedláčková / 15.9.2020