Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Novoroční turnaj ve střelbě, o piškotového sněhuláka

Rok se sešel s rokem a v malé tělocvičně Základní školy Velké Pavlovice se opět uskutečnil turnaj ve střelbě. Vzhledem k organizačním změnám se tentokrát nekonal jako ,,Turnaj o vánočního kapra“, ale bojovalo se o ,,Novoročního sněhuláka“. A to doslovně. I když nebyl ze sněhu, ale z ořechového a piškotového těsta.

Proti sobě tak jako loni stálo družstvo základní školy – Jiří Buchta, Karel Burian, Pavel Krejčiřík, Petr Panic, Anna Procházková, Tonda Střítecký a družstvo mladých hasičů – Martin Bank, Jakub Franc, Jan Novotný 2x, Jan Procinger a Jan Rozinka. Opět se bojovalo o pohár pro družstvo, jednotlivci pak zápolili o dortového sněhuláka.

Soupeřům ,,základky“ citelně chyběla silná opora v osobě Ondry Banka – vítěze jednotlivců z minulého ročníku a tak ani výborný výkon družstva hasičů nestačil na získání poháru. Ten opět zůstává na základní škole.

V jednotlivcích první cenu získal Petr Panic, na druhém místě se umístil Jirka Buchta a na třetím Tonda Střítecký.

I tentokrát nás hasiči pozvali na odvetu – bude se odehrávat v jejich režii. A protože vedle dobré mušky bude potřeba i dobrá kondice, má družstvo základky co dělat, aby se v některých požárních disciplínách mladým hasičům vyrovnalo.

Eduard Poulík, vedoucí střeleckého kroužku


 

Fotogalerii ze Novoročního turnaje ve střelbě na ZŠ Velké Pavlovice
otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2014 Archiv ZŠ Velké Pavlovice

 

 

17-01-2014-BK