Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Novopečení prvňáčci usedli do školních lavic

1. září 2015 uvítali třídní učitelé žáky 2. až 9. ročníku ve třídách. V letošním roce přibyli do naší školy noví kolegové - Mgr. Halka Buryová, učitelka ČJ a HV a Mgr. Rudolf Bury, třídní učitel 3.B třídy. Jako administrativní pracovnice u nás začala pracovat paní Dagmar Šebestová, DiS. Změny nastaly i ve školní jídelně, kde jsme přijali nové tři zaměstnankyně - na pozici vedoucí kuchařky paní Boženu Pilařovou, jako kuchařku paní Bronislavu Jamborovou a jako pomocnou kuchařku paní Oldřišku Slivenskou.

Největší pozornost byla věnována prvňáčkům, kteří přišli v doprovodu svých rodičů. Na jejich tvářičkách bylo patrné napětí a očekávání něčeho nového. Slavnostní zahájení školního roku se konalo v aule základní školy. Děti přivítal pan starosta Ing. Pavel Procházka a popřál jim hodně úspěchů a radosti ve škole. My děkujeme Městu Velké Pavlovice, našemu zřizovateli, že nám "oblékl do nového kabátu" naši sportovní halu, která je velmi vytížená, neboť ji kromě studentů gymnázia využívá i spoustu sportovců z různých organizací našeho města. Velmi si toho vážíme.

Novopečené prvňáčky pozdravila i ředitelka mateřské školy Jiřina Zigová. V letošním roce otevíráme dvě první třídy. 1.A třídu bude učit Mgr. Lucie Nováková a třídu 1.B Mgr. Dagmar Šmídová. Věříme, že se všem prvňáčkům začátek školního roku vydaří a spolu s třídními učitelkami si vytvoří pěkný přátelský vztah plný porozumění a pohody.

Všem žákům a zaměstnancům, především těm novým,
přejeme úspěšné vykročení do nového školního roku.

 

Mgr. Miroslava Fišerová, zástupkyně ředitele Základní školy Velké Pavlovice * www.zs.velke-pavlovice.cz


 

Fotogalerii z přivítání prvňáčků ve škole
otevřete kliknutím na obrázek...

 

Foto © 2015 Archiv ZŠ Velké Pavlovice


01-09-2015 PV