Menu
Městský úřad Velké Pavlovice Náměstí 9. května 700/40, 691 06  Velké Pavlovice tel: +420 519 428 101, e-mail: podatelna@velke-pavlovice.cz
Rozhledna - obrázek v záhlaví
Meruňky - obrázek v záhlaví
Víno - obrázek v záhlaví
Kostel - obrázek v záhlaví
Hody - obrázek v záhlaví
Sad - obrázek v záhlaví

Novinku Bílá Voda od Tučkové najdete i v naší knihovně

Květnové přírůstky v knižním fondu naší knihovny potěší nejen čtenáře Kateřiny Tučkové, ale příznivce všech žánrů. Oddělení krimi rozšířilo sedm novinek ze série „zelených“ původních českých detektivek, novinka od osvědčených autorů jako je B. A. Parisové (Terapie), Helen Fieldsové (Dokonalá tma) a  J. D. Parkera (Volající).

Z české literární scény jsme vybrali novinku Tajemství od Radky Třeštíkové, Pandu v nesnázích stále oblíbenější Markéty Lukáškové nebo Příběh slunečnice od Miriam Blahové. 

Velkou část knih jsme pořídili pro děti a mládež. Dvě obrázkové o Tlapkové patrole, Vtipy pro děti, novinky pro mladé čtenářky Štěstí má moje jméno, Ranč Stříbrný poník nebo Koruna. Dále dvě nádherně ilustrované knihy Kdo roste v lese a Kdo roste v parku od ukrajinské autorky Kateryny Michalicyny a další dvě desítky jiných dětských knih.

To ale není z novinek všechno. Z výměnného fondu knihovny z Břeclavi jsme opět na dobu určitou zapůjčili přes sto padesát titulů napříč všemi žánry a pro všechny věkové skupiny počínaje nejmenšími. Kromě knih jsme zapůjčili i nové albi knihy z řady Kouzelné čtení a také 11 audioknih. 

Seznam květnových novinek ZDE.

Knižní tituly, albi tužky a audioknihy z výměnného fondu ZDE.

Městská knihovna * Květnové novinky

Městská knihovna * Knižní tituly, albi tužky a audioknihy z výměnného fondu

Text a foto: Lucie Gawlová, knihovnice Městské knihovny / 24.5.2022